Evinizi baştan yaratmak için pek çok ürünü uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Evidea sitesi 5. yılına özel kampanya düzenliyor. Evidea sitesi 5. yıl kampanyası bünyesinde 1 kişiye Chevrolet Aveo otomobil ve 90 kişiye de süpriz hediyeler veriyor.

25 Şubat – 7 Nisan 2013 tarihleri arasında evidea.com’dan yapacağınız her 50 TL’lik alışverişinize bir çekiliş hakkı kazanabilir, 2012 model Chevrolet Yeni Aveo’nun sahibi siz olabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ve siparişinizi aynı gün kargoya teslim etmesi sayesinde evidea.com’dan alışveriş yapmanın rahatlığını yaşarken, otomobil kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Evidea.com işbirliği ile düzenlediğimiz çekiliş ile 1 kişiye Baysal Marka İstanbul çift kişilik nevresim takımı hediye ediyoruz.

İssimo Home Harmony Pamuk Saten Nevresim Takımı İssimo Home Melanie Abiye Tüllü Nevresim Takımı İssimo Home Linetta Saten Gipürlü Nakışlı Nevresim Takımı İssimo Home Promise Gofreli Keten Pamuk Nevresim Takımı İssimo Home Papillon İpek Keten Modal Nevresim Takımı

Advertisements